იყიდება - კუნძული 82 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა პოსეიდი
1 500 000 €
18293 €/m²
Property 21661 photo 1
Property 21661 photo 2
Property 21661 photo 3
Property 21661 photo 4
Property 21661 photo 5
Property 21661 photo 6
Property 21661 photo 7
Property 21661 photo 8
Property 21661 photo 9
Property 21661 photo 10
Property 21661 photo 11
Property 21661 photo 12
Property 21661 photo 13
Property 21661 photo 14
Property 21661 photo 15
Property 21661 photo 16
Property 21661 photo 17
Property 21661 photo 18
Property 21661 photo 19
Property 21661 photo 20

Details

  • აშენების წელი: 1988
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 71 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 82 კვ.მ in Kassandra, Chalkidiki. სახლი 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის ბუხარი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა