Property 37880 photo 1
Property 37880 photo 2
Property 37880 photo 3
Property 37880 photo 4
Property 37880 photo 5
Property 37880 photo 6
Property 37880 photo 7
Property 37880 photo 8
Property 37880 photo 9
Property 37880 photo 10
Property 37880 photo 11
Property 37880 photo 12
Property 37880 photo 13
Property 37880 photo 14
Property 37880 photo 15
Property 37880 photo 16
Property 37880 photo 17
Property 37880 photo 18

Details

  • აშენების წელი: 1900
  • მდგომარეობა: Old building
  • Levels: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2600 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 20 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 90 კვ.მ on the island of Corfu. ნახევრად სარდაფი შედგება Entresol შედგება კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

For sale, an old 2-storey house of 90 sq.m., located in the village Agios Matheos, in the south-west of Corfu.

It consists of two levels:

On the ground floor there is a big storage, and first level used to be an apartment.

It needs total renovation. 

Access to the property is on foot. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
25 000 € 781 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35069
  • ფართი 32 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
25 000 € 277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37880
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m

სიახლეების დაგზავნა