330 000 €
4342 €/m²
Property 37034 photo 1
Property 37034 photo 2
  • ობიექტის კოდი 37034
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 76 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 76 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
422 500 € 4642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37004
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
417 850 € 3397 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37009
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 3
იყიდება
305 000 € 2606 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37029
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 3
იყიდება
421 974 € 5480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37031
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 2
იყიდება
330 000 € 4342 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37034
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 2
იყიდება
355 000 € 2191 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45076
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
340 000 € 3578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45601
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
340 000 € 3736 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45610
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 4065 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45611
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
355 200 € 4036 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45659
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა