422 500 €
4643 €/m²
Property 37004 photo 1
Property 37004 photo 2
Property 37004 photo 3
Property 37004 photo 4
  • ობიექტის კოდი 37004
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 91 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 91 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
505 000 € 8278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36960
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 3
იყიდება
422 500 € 4642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37004
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
417 850 € 3397 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37009
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 3
იყიდება
421 974 € 5480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37031
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 2
იყიდება
355 000 € 2191 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45076
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 4347 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45190
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 3578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45601
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
500 000 € 3649 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45603
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 3736 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45610
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 4065 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45611
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა