ფასი 2 700 000 €
5567 €/m²
Property 36966 photo 1
Property 36966 photo 2
Property 36966 photo 3
Property 36966 photo 4
Property 36966 photo 5
Property 36966 photo 6
Property 36966 photo 7
Property 36966 photo 8
Property 36966 photo 9
Property 36966 photo 10
Property 36966 photo 11
Property 36966 photo 12
Property 36966 photo 13
Property 36966 photo 14
Property 36966 photo 15
Property 36966 photo 16
Property 36966 photo 17
Property 36966 photo 18
Property 36966 photo 19

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

სერვისი

  • აუზი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 485 კვ.მ in Larnaka. კოტეჯი შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 6 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

New complex of luxury villas combine an exceptional location with exclusive features. This stunning project comprises of 16 luxurious villas with sea views. A sunken private road offers discreet access for residents. The raised and secluded ground floor opens onto large lush gardens with a vanishing edge swimming pool.

*Energy Category: (B+)

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 890 000 € 10509 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19768
  • ფართი 275 m²
  • მანძილი ზღვიდან 110 m
იყიდება
3 420 000 € 5029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23664
  • ფართი 680 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 950 000 € 3 357 500 € 4966 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23669
  • ფართი 676 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 200 000 € 11149 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25505
  • ფართი 287 m²
იყიდება
2 700 000 € 5567 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36966
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 500 000 € 3906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44484
  • ფართი 640 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 801 000 € 5775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45599
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა