იყიდება - კოტეჯი 478 m² Larnaka

საბერძნეთი კვიპროსი ლარნაკა
4 452 385 €
9315 €/m²
Property 36965 photo 1
Property 36965 photo 2
Property 36965 photo 3
Property 36965 photo 4
Property 36965 photo 5
Property 36965 photo 6
Property 36965 photo 7
Property 36965 photo 8
Property 36965 photo 9
Property 36965 photo 10
Property 36965 photo 11
Property 36965 photo 12
Property 36965 photo 13
Property 36965 photo 14
Property 36965 photo 15
Property 36965 photo 16
Property 36965 photo 17
Property 36965 photo 18
Property 36965 photo 19
  • ობიექტის კოდი 36965
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 478 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

სერვისი

  • აუზი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 478 კვ.მ in Larnaka. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 3 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
6 450 000 € 8945 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23600
  • ფართი 721 m²
  • Rooms 6
იყიდება
4 860 000 € 7200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23650
  • ფართი 675 m²
  • Rooms 8
იყიდება
5 150 000 € 7629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23651
  • ფართი 675 m²
  • Rooms 7
იყიდება
6 350 000 € 8906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23654
  • ფართი 713 m²
  • Rooms 8
იყიდება
4 540 000 € 6715 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23662
  • ფართი 676 m²
  • Rooms 8
იყიდება
4 240 000 € 6281 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23668
  • ფართი 675 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 950 000 € 3 357 500 € 4966 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23669
  • ფართი 676 m²
  • Rooms 7
იყიდება
4 410 000 € 6466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23670
  • ფართი 682 m²
  • Rooms 7
იყიდება
5 200 000 € 52000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33190
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
4 452 385 € 9314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36965
  • ფართი 478 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა