451 998 €
9224 €/m²
Property 36942 photo 1
Property 36942 photo 2
Property 36942 photo 3
  • ობიექტის კოდი 36942
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 49 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 320 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 49 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18005
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 4
იყიდება
451 998 € 9224 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36942
  • ფართი 49 m²
  • Rooms 3
იყიდება
505 000 € 8278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36960
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 3
იყიდება
422 500 € 4642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37004
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
417 850 € 3397 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37009
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 3
იყიდება
421 974 € 5480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37031
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 2
იყიდება
500 000 € 4347 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45190
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 3649 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45603
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 4065 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45611
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
435 000 € 3198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45768
  • ფართი 136 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა