Property 3553 photo 1
Property 3553 photo 2
Property 3553 photo 3
Property 3553 photo 4
Property 3553 photo 5
Property 3553 photo 6
Property 3553 photo 7
Property 3553 photo 8
Property 3553 photo 9
Property 3553 photo 10
Property 3553 photo 11
Property 3553 photo 12
Property 3553 photo 13
Property 3553 photo 14
Property 3553 photo 15
Property 3553 photo 16
Property 3553 photo 17
Property 3553 photo 18
Property 3553 photo 19

Details

  • აშენების წელი: 1994
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

სერვისი

  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 310 კვ.მ on the island of Corfu. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

A villa of 310 sq.m is up for sale on the island of Corfu.

The villa is located on a hill with a beautiful panoramic view.

On the ground floor, there are 3 bedrooms, a kitchen, a living room with a dining room and a bathroom, and one of the rooms has a private bathroom.

On the first floor, there is a living room with a dining room, a kitchen, one bedroom and a bathroom.

On the second attic floor there are 2 bedrooms, a storeroom, a dressing room and a bathroom.

The cottage is fully furnished, air conditioned, there is also a fireplace. It has its own plot of 4600 sq.m.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 120 000 € 468 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21339
  • ფართი 256 m²
  • Rooms 6
იყიდება
950 000 € 3454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21564
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 9
იყიდება
700 000 € 5833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21763
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22885
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
120 000 € 1333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23049
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 4
იყიდება
750 000 € 3676 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23153
  • ფართი 204 m²
  • Rooms 5
იყიდება
855 000 € 3120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23339
  • ფართი 274 m²
  • Rooms 10
იყიდება
195 000 € 1083 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23620
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 7
იყიდება
200 000 € 1481 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23621
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 000 € 1394 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24158
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა