იყიდება - სასტუმრო 1000 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა
130 000 €
130 €/m²
Property 3508 photo 1
Property 3508 photo 2
Property 3508 photo 3
Property 3508 photo 4

Details

  • სანაპირო: песчано-галечный
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: проведены вода и электричество, есть разрешение на строительство
  • დაშორება ზღვიდან: 180 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1000 კვ.მ. on the Olympic Coast.

For sale land plots of 1.000sq.m each, there situated in a quiet settlement in Olympic Riviera. The plots have a convenient location just 180meters from the coastline, near to luxury hotels and villas which overlooking the amazing views of the sea and the Mountain Olympus. There are water and electricity utilities near each plot. The properties are located near a popular tourist resort with a well developed infrastructure.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
153 000 € 181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58308
  • ფართი 844 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
150 000 € 300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58328
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
150 000 € 120 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58475
  • ფართი 14825 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
160 000 € 117 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59078
  • ფართი 1358 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
180 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62136
  • ფართი 17000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
150 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62484
  • ფართი 6800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
130 000 € 147 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62490
  • ფართი 880 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
190 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62912
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
140 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62927
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
175 000 € 273 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63113
  • ფართი 640 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m

სიახლეების დაგზავნა