იყიდება - სასტუმრო 11850 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა დიონი დიო
150 000 €
12 €/m²
Property 50404 photo 1
Property 50404 photo 2
Property 50404 photo 3
Property 50404 photo 4
Property 50404 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 47 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 11850 კვ.მ. on the Olympic Coast.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 300 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
170 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43656
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
200 000 € 231 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49970
  • ფართი 864 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
200 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50628
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
160 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50662
  • ფართი 6250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
170 000 € 252 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51484
  • ფართი 672 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
180 000 € 725 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51549
  • ფართი 248 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
170 000 € 497 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52276
  • ფართი 342 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
200 000 € 198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54645
  • ფართი 1010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
195 000 € 319 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56039
  • ფართი 610 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9500 m

სიახლეების დაგზავნა