665 000 €
4156 €/m²
Property 33860 photo 1
Property 33860 photo 2
Property 33860 photo 3
Property 33860 photo 4
Property 33860 photo 5
Property 33860 photo 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Energy Class:
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 52 km

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 160 კვ.მ in Limassol. თაუნჰაუსი მდებარეობს 3 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

The project is a new de-luxe real estate project consisting of ten 3 bedroom maisonettes with hi-end finishing, located in the heart of the tourist area of Limassol, 350 meters from the sandy beach.
Amazing style of the project, peaceful atmosphere in the area, lack of tall buildings and close by city infrastructure - shops, pharmacies, restaurants and cafes is a brilliant environment for holidays and to reside throughout the year.

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
850 850 € 5561 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24863
  • ფართი 153 m²
  • Rooms 4
იყიდება
560 000 € 5894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33349
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
560 000 € 4516 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33354
  • ფართი 124 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
665 000 € 4156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33860
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 6111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39230
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
700 000 € 550 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42311
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
660 000 € 550 000 € 3594 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46925
  • ფართი 153 m²
  • Rooms 3
იყიდება
635 000 € 3413 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52250
  • ფართი 186 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა