ფასი 850 850 €
5561 €/m²
Property 24863 photo 1
Property 24863 photo 2
Property 24863 photo 3
Property 24863 photo 4
Property 24863 photo 5
Property 24863 photo 6
Property 24863 photo 7
Property 24863 photo 8
Property 24863 photo 9
Property 24863 photo 10
Property 24863 photo 11
Property 24863 photo 12
Property 24863 photo 13
Property 24863 photo 14
Property 24863 photo 15

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Energy Class:
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 153 კვ.მ in Limassol. თაუნჰაუსი მდებარეობს 3 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
850 850 € 5561 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24863
  • ფართი 153 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 150 000 € 3066 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37895
  • ფართი 375 m²
  • Rooms 5
იყიდება
700 000 € 550 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42311
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა