Property 33634 photo 1
Property 33634 photo 2
Property 33634 photo 3
Property 33634 photo 4
Property 33634 photo 5
Property 33634 photo 6
Property 33634 photo 7
Property 33634 photo 8
Property 33634 photo 9
Property 33634 photo 10
Property 33634 photo 11
Property 33634 photo 12
Property 33634 photo 13
Property 33634 photo 14
Property 33634 photo 15
Property 33634 photo 16
Property 33634 photo 17
Property 33634 photo 18
Property 33634 photo 19
Property 33634 photo 20
Property 33634 photo 21
Property 33634 photo 22
Property 33634 photo 23
Property 33634 photo 24
Property 33634 photo 25
Property 33634 photo 26
Property 33634 photo 27
Property 33634 photo 28
Property 33634 photo 29
Property 33634 photo 30
Property 33634 photo 31
Property 33634 photo 32
Property 33634 photo 33
Property 33634 photo 34
Property 33634 photo 35
Property 33634 photo 36

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2014
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 4,2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 300 კვ.მ in Crete. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 600 000 € 11428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62739
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 3
ექსკლუზივი იყიდება
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62907
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
გირჩევთ იყიდება
1 250 000 € 5434 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64758
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 470 000 € 5880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64822
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 470 000 € 5880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64823
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 550 000 € 2952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65234
  • ფართი 525 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3100 m
იყიდება
1 500 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65237
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 350 000 € 7500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65279
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 500 000 € 7500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65411
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა