Property 26891 photo 1
Property 26891 photo 2
Property 26891 photo 3
Property 26891 photo 4
Property 26891 photo 5
Property 26891 photo 6
Property 26891 photo 7
Property 26891 photo 8
Property 26891 photo 9
Property 26891 photo 10
Property 26891 photo 11
Property 26891 photo 12
Property 26891 photo 13
Property 26891 photo 14
Property 26891 photo 15
Property 26891 photo 16
Property 26891 photo 17
Property 26891 photo 18
Property 26891 photo 19
Property 26891 photo 20
Property 26891 photo 21
Property 26891 photo 22
Property 26891 photo 23
Property 26891 photo 24
Property 26891 photo 25
Property 26891 photo 26
Property 26891 photo 27
Property 26891 photo 28

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2016
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 307 კვ.მ in Crete. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, 2 საკუჭნაო. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 850 000 € 6727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56150
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 000 000 € 5763 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56467
  • ფართი 347 m²
  • მანძილი ზღვიდან 37 m
იყიდება
1 813 000 € 3626 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56674
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 2
იყიდება
1 900 000 € 1 700 000 € 4146 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57056
  • ფართი 410 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 760 000 € 5028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57917
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
გირჩევთ იყიდება
2 000 000 € 5714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58113
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 469 000 € 10287 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58507
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
გირჩევთ იყიდება
1 950 000 € 1 400 000 € 4444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59946
  • ფართი 315 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 600 000 € 4571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60634
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61298
  • ფართი 582 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m

სიახლეების დაგზავნა