3 200 000 € 3 199 000 €
6954 €/m²
Property 33514 photo 1
Property 33514 photo 2
Property 33514 photo 3
Property 33514 photo 4
Property 33514 photo 5
Property 33514 photo 6
Property 33514 photo 7
Property 33514 photo 8
Property 33514 photo 9
Property 33514 photo 10
Property 33514 photo 11
Property 33514 photo 12
Property 33514 photo 13
Property 33514 photo 14
Property 33514 photo 15
Property 33514 photo 16
Property 33514 photo 17
Property 33514 photo 18
Property 33514 photo 19
Property 33514 photo 20
Property 33514 photo 21
Property 33514 photo 22
Property 33514 photo 23
Property 33514 photo 24
Property 33514 photo 25
Property 33514 photo 26
Property 33514 photo 27
Property 33514 photo 28
Property 33514 photo 29
Property 33514 photo 30
Property 33514 photo 31
Property 33514 photo 32
Property 33514 photo 33
Property 33514 photo 34
Property 33514 photo 35
Property 33514 photo 36
Property 33514 photo 37
Property 33514 photo 38
Property 33514 photo 39
Property 33514 photo 40
Property 33514 photo 41
Property 33514 photo 42
Property 33514 photo 43
Property 33514 photo 44
Property 33514 photo 45
Property 33514 photo 46
Property 33514 photo 47
Property 33514 photo 48
Property 33514 photo 49
Property 33514 photo 50
Property 33514 photo 51
Property 33514 photo 52
Property 33514 photo 53
Property 33514 photo 54
Property 33514 photo 55
Property 33514 photo 56

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2002
  • რემონტის წელი: 2018
  • ოთახების რაოდენობა: 10
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 460 კვ.მ in Crete. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, 2 სააბაზანო ოთახები. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 3 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

For Sale: Three-Storey 460 m² Villa with Private Pool – Crete

This impressive three-storey 460 m² villa combines luxury, comfort and refined aesthetics. With spacious interiors, elegant details and a private swimming pool, it is an ideal choice for permanent residence or as a luxury holiday home.

Villa Layout

Ground Floor

  • 3 bedrooms
  • Living room with kitchen
  • Additional lounge
  • 2 bathrooms with showers

First Floor

  • 1 bedroom
  • Living room
  • Kitchen
  • 1 bathroom with shower

Second Floor

  • 3 bedrooms
  • 3 bathrooms with showers

• Landscaped garden

A superb property that perfectly combines comfort, privacy and luxury living in Crete.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 000 000 € 7915 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56466
  • ფართი 379 m²
  • მანძილი ზღვიდან 37 m
იყიდება
3 200 000 € 2 500 000 € 5681 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33063
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
2 986 000 € 2 500 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49030
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
3 200 000 € 6274 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62197
  • ფართი 510 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m

სიახლეების დაგზავნა