გაყიდული
Property 31729 photo 1
Property 31729 photo 2
Property 31729 photo 3
Property 31729 photo 4
Property 31729 photo 5
Property 31729 photo 6
Property 31729 photo 7
Property 31729 photo 8
Property 31729 photo 9

Details

  • აშენების წელი: 1969
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 11000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 47 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The flat is located in the center of Athens , 500m far from the famous Victoria square( green line of metro ), 600 m from the square of Attiki and metro station ( red line ) and 600 m from the national train station of Athens ( red line of metro )

The property has been fully renovated in 2018, as per the latest technologies, using the newest materials!
As per the request of the owner, the property has been made in an English style the interior layout has been changed, new electrical wiring, hydraulics and the sanitary fixtures were installed, all windows were replaced with double-glazed windows, equipped with the new thermal insulation technology  all the necessary bathroom fixtures were installed in the bathrooms

The  tax transition is 3.09%

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
342 000 € 4120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56252
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
347 000 € 4180 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56253
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
351 000 € 4443 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56254
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 280 000 € 10078 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56256
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 3
იყიდება
147 000 € 3127 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56290
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
235 000 € 2526 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56341
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 4642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56370
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 3
იყიდება
258 000 € 2015 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56381
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 480 000 € 5454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56427
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
240 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56501
  • ფართი 72 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა