4 798 000 €
4 €/m²
Property 31239 photo 1
Property 31239 photo 2
Property 31239 photo 3
Property 31239 photo 4
Property 31239 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 14000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 11 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1116000 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

The area contains 7 wind turbines. There is a possibility of installing photovoltaic and more wind turbines.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
7 000 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 568
  • ფართი 274615 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
6 500 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4446
  • ფართი 70078 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
4 798 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31239
  • ფართი 1116000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
4 000 000 € 102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9412
  • ფართი 39030 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
4 000 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33298
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 20331
  • ფართი 200000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
5 500 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31719
  • ფართი 163000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
5 880 000 € 119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45332
  • ფართი 49121 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 38747
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
5 200 000 € 4 200 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40241
  • ფართი 60000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m

სიახლეების დაგზავნა