Property 3048 photo 1
Property 3048 photo 2
Property 3048 photo 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • Levels: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25131
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
280 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29138
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
280 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29139
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
315 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29539
  • ფართი 7004 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
300 000 € 255 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29948
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
320 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30027
  • ფართი 6135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
300 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31423
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
320 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33336
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
300 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34372
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
320 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34397
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა