900 000 € 650 000 €
684 €/m²
Property 3035 photo 1
Property 3035 photo 2
Property 3035 photo 3
Property 3035 photo 4
Property 3035 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 1985
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 7 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ზღვის ხედი

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 950 კვ.მ on the island of Corfu. სასტუმრო მდებარეობს 0 დონეებზე. მიწის ნაკვეთი აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

For sale, a hotel of 950 sq.m with the land plot of 9000 sq.m.

It is situated in a picturesque village on the island of Corfu, in Kontokali area.

There is a central marina in Gouvia within walking distance from the property, the sea is 400 m away across the central road.

Corfu town is 7 km away which is only 15 min by car, the airport is 8 km away, 20 min by car.

The hotel was one of the first on the island in great demand. It needs full renovation. Our company can undertake the repair of this property. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
900 000 € 650 000 € 684 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3035
  • ფართი 950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
1 330 000 € 4433 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3709
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
1 100 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3844
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
750 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3923
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
750 000 € 4166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5978
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
800 000 € 1212 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18880
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
750 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22693
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 100 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25747
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 17
იყიდება
875 000 € 2123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25751
  • ფართი 412 m²
  • Rooms 11
იყიდება
750 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26132
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 17

სიახლეების დაგზავნა