300 000 €
4000 €/m²
Property 2954 photo 1
Property 2954 photo 2
Property 2954 photo 3
Property 2954 photo 4
Property 2954 photo 5
Property 2954 photo 6
Property 2954 photo 7
Property 2954 photo 8
Property 2954 photo 9
Property 2954 photo 10
Property 2954 photo 11
Property 2954 photo 12
Property 2954 photo 13
Property 2954 photo 14
Property 2954 photo 15
Property 2954 photo 16
Property 2954 photo 17
Property 2954 photo 18
Property 2954 photo 19
Property 2954 photo 20
Property 2954 photo 21
Property 2954 photo 22

Details

  • აშენების წელი: 2020
  • წლის შენიშვნა: на стадии строительства
  • სანაპირო: песчано-галечный
  • ოთახების რაოდენობა: 3: 3 спальных комнаты, гостиная с кухней, санузел
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ზღვის ხედი

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 75 კვ.მ in Chalkidiki. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის კონდიციონერი, გაზონი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

Cottage for sale, under construction, with an area of 70 sq. M in the resort village of the Halkidiki peninsula. The house is single-level and includes two bedrooms, a living room with a kitchen and a bathroom with a shower. The house adjoins a plot of 350 sq.m with a lawn, on which there is a summer kitchen, storage room, a bathroom and a barbecue. 

The village in which the cottage is located is a 30-minute drive from Thessaloniki, has a developed tourist infrastructure and a wide sand and pebble beach.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 1333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26673
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 7
იყიდება
330 000 € 1833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31811
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 5
იყიდება
290 000 € 2900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40670
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45229
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
300 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47037
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
350 000 € 555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51088
  • ფართი 630 m²
  • Rooms 7
იყიდება
300 000 € 1764 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59420
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 6
იყიდება
280 000 € 1021 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59956
  • ფართი 274 m²
  • Rooms 7
იყიდება
310 000 € 1823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61102
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 3
იყიდება
365 000 € 2433 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62115
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა