იყიდება - სასტუმრო 18237 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა კასანდრეია
500 000 €
27 €/m²
Property 6955 photo 1
Property 6955 photo 2
Property 6955 photo 3
Property 6955 photo 4
Property 6955 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 64 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 18237 კვ.მ. in Kassandra, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმაში ინტეგრაციის პროცესშია. აშენების პერსპექტივით 2000 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2649
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
525 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2987
  • ფართი 9861 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
600 000 € 86 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6659
  • ფართი 6930 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
500 000 € 470 000 € 116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6684
  • ფართი 4025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
500 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6955
  • ფართი 18237 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
685 000 € 88 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7439
  • ფართი 7700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
600 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8238
  • ფართი 12200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
600 000 € 113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10114
  • ფართი 5300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
480 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10791
  • ფართი 11500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
500 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15820
  • ფართი 10181 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m

სიახლეების დაგზავნა