იყიდება - სასტუმრო 6200 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა ნეა ფოტიდაია
330 000 € 180 000 €
29 €/m²
Property 2581 photo 1
Property 2581 photo 2
Property 2581 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 4 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 43 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6200 კვ.მ. in Kassandra, Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45228
  • ფართი 3255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
450 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45553
  • ფართი 6800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
290 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47055
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
300 000 € 57 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47056
  • ფართი 5250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
390 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47126
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
380 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48388
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
330 000 € 300 000 € 210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49023
  • ფართი 1424 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
380 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49699
  • ფართი 9900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
400 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50262
  • ფართი 14500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
375 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54311
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა