იყიდება - სასტუმრო 1270 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა
350 000 €
275 €/m²
Property 5060 photo 1
Property 5060 photo 2
Property 5060 photo 3
Property 5060 photo 4
Property 5060 photo 5

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 83 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1270 კვ.მ. in Kassandra, Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22028
  • ფართი 6400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
400 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22655
  • ფართი 18000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
500 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24937
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
450 000 € 235 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30337
  • ფართი 1912 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
520 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31677
  • ფართი 12300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
500 000 € 104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32111
  • ფართი 4800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
480 000 € 48 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33562
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
430 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36978
  • ფართი 34200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
400 000 € 215 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44593
  • ფართი 1858 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
420 000 € 210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44597
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m

სიახლეების დაგზავნა