იყიდება - სასტუმრო 1253 m² Nicosia

საბერძნეთი კვიპროსი ნიქოზია
267 550 €
213 €/m²
Property 25714 photo 1
  • ობიექტის კოდი 25714
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1253 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)

Details

  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1253 კვ.მ. in Nicosia.

Land for sale in Tseri area of Nicosia. With building possibility of 60%. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
257 050 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25685
  • ფართი 1204 m²
იყიდება
267 550 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25714
  • ფართი 1253 m²
იყიდება
267 550 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25715
  • ფართი 1255 m²
იყიდება
265 000 € 681 €/m²
  • ობიექტის კოდი 27189
  • ფართი 389 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
342 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46320
  • ფართი 5017 m²
იყიდება
324 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46357
  • ფართი 31773 m²
იყიდება
250 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46483
  • ფართი 9309 m²
იყიდება
380 000 € 48 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51666
  • ფართი 7916 m²
იყიდება
225 000 € 101 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51667
  • ფართი 2221 m²
იყიდება
350 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56123
  • ფართი 3243 m²

სიახლეების დაგზავნა