400 000 €
1000 €/m²
Property 25506 photo 1
Property 25506 photo 2
Property 25506 photo 3
Property 25506 photo 4
Property 25506 photo 5
Property 25506 photo 6
Property 25506 photo 7
Property 25506 photo 8
Property 25506 photo 9
Property 25506 photo 10
Property 25506 photo 11
Property 25506 photo 12
Property 25506 photo 13
Property 25506 photo 14
Property 25506 photo 15
Property 25506 photo 16
Property 25506 photo 17
Property 25506 photo 18
Property 25506 photo 19
Property 25506 photo 20
Property 25506 photo 21
Property 25506 photo 22
Property 25506 photo 23
Property 25506 photo 24
Property 25506 photo 25
Property 25506 photo 26
Property 25506 photo 27

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1985
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 400 კვ.მ on the island of Corfu. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საკუჭნაო. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
410 000 € 2277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25745
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
550 000 € 410 000 € 1366 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42192
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 180 m
იყიდება
400 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22885
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
330 000 € 3300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11136
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა