Rented
Property 25031 photo 1
Property 25031 photo 2
Property 25031 photo 3
Property 25031 photo 4
Property 25031 photo 5
Property 25031 photo 6
Property 25031 photo 7
Property 25031 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1970
  • რემონტის წელი: 2014
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

ქირავდება ბინა ფართით 134 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი.

The flat is located in Pagrati area 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
185 000 € 3700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57683
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 4464 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57690
  • ფართი 56 m²
  • Rooms 2
იყიდება
235 000 € 215 000 € 4300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57707
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
300 000 € 3529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57748
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
208 000 € 2418 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57841
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 2
იყიდება
215 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57843
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 2
იყიდება
365 000 € 4866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57974
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
344 000 € 5134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57977
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
339 000 € 4985 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57978
  • ფართი 68 m²
  • Rooms 3
იყიდება
419 000 € 5513 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57983
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა