იყიდება - კოტეჯი 676 m² Larnaka

საბერძნეთი კვიპროსი ლარნაკა
3 950 000 € 3 357 500 €
4967 €/m²
Property 23669 photo 1
Property 23669 photo 2
Property 23669 photo 3
Property 23669 photo 4
Property 23669 photo 5
Property 23669 photo 6
Property 23669 photo 7
Property 23669 photo 8
Property 23669 photo 9
  • ობიექტის კოდი 23669
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 676 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1157 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 676 კვ.მ in Larnaka. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 მისაღებები ოთახები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 3 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Is an exclusive collection of beachfront villas within a peaceful gated community offering 16 unique villas for private ownership. 
The development is located on the east coast of Cyprus, conveniently situated only 10 minutes from the islands main International Airport and 15 minutes from Larnaka city centre offering culture, entertainment, restaurants and shopping. These beautiful villas which boast an exemplary finish and presented to the highest possible standard, are situated in a private location maintaining a serene and quite ambience. 
Careful planning provides extremely comfortable accommodation offering a wealth of living space and ample entertaining areas for your family and honored guests. 
The villas boast extremely spacious 5, 6 and 7 bedroom family homes, offering extensive living areas from 676m² to 1703m². Each villa is well laid out for personal living and entertainment, but perhaps the best thing of all are their large landscaped gardens with magnificent private swimming pools which allow you to enjoy outdoor activities in total seclusion.

ადგილმდებარეობა

ვიდეო

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
4 860 000 € 7200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23650
  • ფართი 675 m²
  • Rooms 8
იყიდება
5 150 000 € 7629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23651
  • ფართი 675 m²
  • Rooms 7
იყიდება
4 540 000 € 6715 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23662
  • ფართი 676 m²
  • Rooms 8
იყიდება
3 420 000 € 5029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23664
  • ფართი 680 m²
  • Rooms 7
იყიდება
4 240 000 € 6281 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23668
  • ფართი 675 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 950 000 € 3 357 500 € 4966 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23669
  • ფართი 676 m²
  • Rooms 7
იყიდება
4 410 000 € 6466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23670
  • ფართი 682 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 200 000 € 11149 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25505
  • ფართი 287 m²
იყიდება
5 200 000 € 52000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33190
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
4 452 385 € 9314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36965
  • ფართი 478 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა