გაყიდული
1 025 000 €
4659 €/m²
Property 23192 photo 1
Property 23192 photo 2
Property 23192 photo 3
Property 23192 photo 4
Property 23192 photo 5
Property 23192 photo 6
Property 23192 photo 7
Property 23192 photo 8
Property 23192 photo 9
Property 23192 photo 10
Property 23192 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 2004
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 220 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The apartment is located in the Voula area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
900 000 € 720 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25072
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
896 000 € 8784 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56037
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 3
იყიდება
850 000 € 6692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58091
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 3
იყიდება
850 000 € 6296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58341
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
890 000 € 4450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62009
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
880 000 € 6717 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62389
  • ფართი 131 m²
  • Rooms 5
იყიდება
850 000 € 800 000 € 5333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62432
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 3
იყიდება
900 000 € 10843 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64234
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
855 000 € 7008 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64945
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
910 000 € 7459 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64957
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა