გაყიდული
Property 22716 photo 1
Property 22716 photo 2
Property 22716 photo 3
Property 22716 photo 4
Property 22716 photo 5
Property 22716 photo 6
Property 22716 photo 7
Property 22716 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1977
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 32 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 65 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The property is located in the area of Koukaki in a walking distance from Akropolis 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
130 000 € 1529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28736
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
108 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59744
  • ფართი 30 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
123 000 € 1863 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63320
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 2
იყიდება
120 000 € 105 000 € 1312 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63706
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
110 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63856
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3
იყიდება
105 000 € 6562 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64130
  • ფართი 16 m²
  • Rooms 1
იყიდება
120 000 € 100 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64259
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 1
იყიდება
110 000 € 3928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65251
  • ფართი 28 m²
  • Rooms 2
იყიდება
125 000 € 1562 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65788
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
100 000 € 1176 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65870
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა