კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 7000 m² კორფუზე
საბერძნეთი
იონის კუნძულები
კორფუს პრეფექტურა
კორფუ
Melitieoi
330 000 €
47 €/m²
ობიექტის კოდი
22562
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
7000 m²
რეგიონი
კ.კორფუ
ადგილი
Melitieoi (კორფუ) | კორფუს პრეფექტურა (იონის კუნძულები)
Details
დაშორება ზღვიდან:
400 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
5 km
მანძილი აეროპორტამდე:
15 km
აღწერა
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
320 000 €
40 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
50085
ფართი
8000 m²
მანძილი ზღვიდან
400 m
იყიდება
300 000 €
66 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
50750
ფართი
4500 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
480 000 €
10 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
51293
ფართი
48000 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
400 000 €
72 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
51715
ფართი
5500 m²
მანძილი ზღვიდან
2750 m
იყიდება
350 000 €
33 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
52138
ფართი
10500 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
იყიდება
430 000 €
148 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
56441
ფართი
2900 m²
მანძილი ზღვიდან
20 m
იყიდება
380 000 €
26 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
57913
ფართი
14529 m²
მანძილი ზღვიდან
2100 m
იყიდება
320 000 €
280 000 €
55 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
59779
ფართი
5020 m²
მანძილი ზღვიდან
1300 m
იყიდება
330 000 €
118 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
60122
ფართი
2776 m²
მანძილი ზღვიდან
1800 m
იყიდება
399 000 €
30 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
60783
ფართი
13000 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
David Martasidis
+30 (26611) 00 500
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the