მოთხოვნით
Property 19911 photo 1
Property 19911 photo 2
Property 19911 photo 3
Property 19911 photo 4
Property 19911 photo 5
Property 19911 photo 6
Property 19911 photo 7
Property 19911 photo 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 120 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

ქირავდება ბინა ფართით 33 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
460 000 € 1437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51169
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
180 000 € 2307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52402
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56980
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 4722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56981
  • ფართი 72 m²
  • Rooms 3
იყიდება
265 000 € 2880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57498
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 4
იყიდება
255 000 € 3187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59207
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 215 000 € 2687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59530
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59593
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 2732 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60921
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 8
გირავდება
დან 1 050 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61799
  • ფართი 138 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა