Property 16725 photo 1
Property 16725 photo 2
Property 16725 photo 3
Property 16725 photo 4
Property 16725 photo 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2012
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1900 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 35,6 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37,7 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 317 კვ.მ on the island of Corfu. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

For sale, a detached house of 317 sq.m located in the north of Corfu, in Sfakera!

The property sits on a land plot of 1800 sq.m and consists of:

  • ground floor: a living room with fireplace, a kitchen, a bedroom and a bathroom with shower
  • first floor: 4 bedrooms, two bathrooms (bathtub and shower)

Details:

  • 5 bedrooms
  • fireplace
  • A/C units
  • solar panels
  • parking
  • garden
  • sea view
  • 1,9km from the sea

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
640 000 € 2133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41798
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
395 000 € 2633 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32046
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
375 000 € 2083 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47382
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
520 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49438
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
500 000 € 1358 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49588
  • ფართი 368 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 25224
  • ფართი 128 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა