გაყიდული
135 000 € 115 000 €
1575 €/m²
Property 16463 photo 1
Property 16463 photo 2
Property 16463 photo 3
Property 16463 photo 4
Property 16463 photo 5
Property 16463 photo 6
Property 16463 photo 7
Property 16463 photo 8
Property 16463 photo 9
Property 16463 photo 10
Property 16463 photo 11
Property 16463 photo 12
Property 16463 photo 13
Property 16463 photo 14
Property 16463 photo 15
Property 16463 photo 16
Property 16463 photo 17
Property 16463 photo 18
Property 16463 photo 19
Property 16463 photo 20
Property 16463 photo 21
Property 16463 photo 22

Details

  • აშენების წელი: 1983
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 20 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 73 კვ.მ კორფუზე. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 € 1428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44580
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
195 000 € 4148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61194
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63039
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 4
იყიდება
185 000 € 165 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63693
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
200 000 € 180 000 € 3214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63711
  • ფართი 56 m²
  • Rooms 3
იყიდება
110 000 € 1309 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65076
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა