გაყიდული
Property 16461 photo 1
Property 16461 photo 2
Property 16461 photo 3
Property 16461 photo 4
Property 16461 photo 5
Property 16461 photo 6
Property 16461 photo 7
Property 16461 photo 8
Property 16461 photo 9
Property 16461 photo 10
Property 16461 photo 11
Property 16461 photo 12
Property 16461 photo 13
Property 16461 photo 14
Property 16461 photo 15
Property 16461 photo 16
Property 16461 photo 17
Property 16461 photo 18
Property 16461 photo 19
Property 16461 photo 20
Property 16461 photo 21
Property 16461 photo 22
Property 16461 photo 23
Property 16461 photo 24
Property 16461 photo 25

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 20 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 73 კვ.მ კორფუზე. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
89 783 € 1575 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44426
  • ფართი 57 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
110 000 € 1309 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65076
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
70 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66059
  • ფართი 14 m²
  • Rooms 1
იყიდება
75 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65826
  • ფართი 25 m²
  • Rooms 1
იყიდება
95 000 € 1938 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65886
  • ფართი 49 m²
  • Rooms 1
იყიდება
95 000 € 2567 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44335
  • ფართი 37 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა