გაყიდული

იყიდება - კოტეჯი 116 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
340 000 €
2931 €/m²
Property 16331 photo 1
Property 16331 photo 2
Property 16331 photo 3
Property 16331 photo 4
Property 16331 photo 5
Property 16331 photo 6
Property 16331 photo 7
Property 16331 photo 8
Property 16331 photo 9
Property 16331 photo 10
Property 16331 photo 11
Property 16331 photo 12
Property 16331 photo 13
Property 16331 photo 14
Property 16331 photo 15
Property 16331 photo 16
Property 16331 photo 17
Property 16331 photo 18
Property 16331 photo 19
Property 16331 photo 20
Property 16331 photo 21
Property 16331 photo 22
Property 16331 photo 23
Property 16331 photo 24
Property 16331 photo 25
Property 16331 photo 26
  • ობიექტის კოდი 16331
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 116 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • დაშორება ზღვიდან: 5700 m

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 116 კვ.მ in Paphos. კოტეჯი აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

is an impressive development in a unique location on a hilltop with magnificent views of the Mediterranean and the town of Paphos nearby. Panoramic sea view 2 Bedroom villa Master bedroom with en suite 1 WC, 1 shower & 1 BathroomLarge tiled balconies and verandasPrivate gardenPrivate parking areaStorage spacePergolas

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 1555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10081
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
440 000 € 1725 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16840
  • ფართი 255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
449 000 € 2279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20270
  • ფართი 197 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
369 000 € 2527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22686
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
399 000 € 1927 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22915
  • ფართი 207 m²
  • Rooms 4
იყიდება
352 000 € 2461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23189
  • ფართი 143 m²
  • Rooms 4
იყიდება
480 000 € 3428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23193
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
420 000 € 2100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29146
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
330 000 € 2444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32373
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
355 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38736
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა