იყიდება - კოტეჯი 129 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
მოთხოვნით
Property 16275 photo 1
Property 16275 photo 2
Property 16275 photo 3
Property 16275 photo 4
Property 16275 photo 5
  • ობიექტის კოდი 16275
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 129 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 5700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 129 კვ.მ in Paphos. კოტეჯი აქვს

Konia Panorama is one of the most impressive projects developed in the picturesque village of Konia. Panoramic sea view 3 Bedroom villa-type BMaster bedroom with ensuite1WC, 1 Shower & 1 BathroomLarge tiled balconies and verandasFire place dressed in stoneworkPrivate parking areaPrivate swimming pool (Optional)Private gardenPergolasStorage space

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 250 000 € 1 850 000 € 4204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40225
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 8
იყიდება
895 000 € 6215 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40534
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
345 000 € 2156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41016
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
675 000 € 3648 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41846
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 4
იყიდება
390 000 € 2131 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42117
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 3571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42432
  • ფართი 182 m²
  • Rooms 4
იყიდება
610 000 € 3279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42434
  • ფართი 186 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 150 000 € 5874 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42435
  • ფართი 366 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 2173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42572
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 4
იყიდება
506 000 € 3123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42992
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა