2 000 000 € 1 067 000 €
2668 €/m²
Property 15994 photo 1
Property 15994 photo 2
Property 15994 photo 3
Property 15994 photo 4
Property 15994 photo 5
Property 15994 photo 6
Property 15994 photo 7
Property 15994 photo 8
Property 15994 photo 9
Property 15994 photo 10
Property 15994 photo 11
Property 15994 photo 12
Property 15994 photo 13
Property 15994 photo 14
Property 15994 photo 15
Property 15994 photo 16
Property 15994 photo 17
Property 15994 photo 18
Property 15994 photo 19
Property 15994 photo 20
Property 15994 photo 21
Property 15994 photo 22
Property 15994 photo 23
Property 15994 photo 24
Property 15994 photo 25
Property 15994 photo 26

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • რემონტის წელი: 2013
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 18 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 32 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 400 კვ.მ in Crete. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 140 000 € 5350 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63365
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
2 000 000 € 6060 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49464
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
2 500 000 € 1 700 000 € 8500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62228
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
გირჩევთ იყიდება
1 800 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49720
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61298
  • ფართი 582 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
1 750 000 € 6076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65560
  • ფართი 288 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა