გაყიდული

იყიდება - ბინა 220 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი
950 000 €
4318 €/m²
Property 1359 photo 1
Property 1359 photo 2
Property 1359 photo 3
Property 1359 photo 4
Property 1359 photo 5
Property 1359 photo 6
Property 1359 photo 7
Property 1359 photo 8
Property 1359 photo 9
Property 1359 photo 10
Property 1359 photo 11
Property 1359 photo 12
Property 1359 photo 13
Property 1359 photo 14
Property 1359 photo 15
Property 1359 photo 16
Property 1359 photo 17
Property 1359 photo 18
Property 1359 photo 19
Property 1359 photo 20
  • ობიექტის კოდი 1359
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 220 m²
  • რეგიონი ათენი
  • ადგილი ათენი - ცენტრი (ატიკა)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • აშენების წელი: 1981
  • ოთახების რაოდენობა: 4: 4 спальни, кухня, 2 ванные, гостиная с камином, кабинет, балконы по периметру
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: спутниковое тв, интернет, a/c, барбекю, солнечные батареи горячей воды, камин, сигнализация
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ზღვის ხედი
  • ლიფტი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 220 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 100 000 € 6470 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8164
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 155 000 € 5775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38656
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 260 000 € 6300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38662
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 6
იყიდება
960 000 € 7007 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50743
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 100 000 € 418 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51896
  • ფართი 2630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
850 000 € 6692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58091
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 3
იყიდება
850 000 € 6296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58341
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
855 000 € 7008 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64945
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა