გაყიდული
Property 1333 photo 1
Property 1333 photo 2
Property 1333 photo 3
Property 1333 photo 4

Details

  • სართული: ნახევრად სარდაფი
  • აშენების წელი: 2011
  • სანაპირო: песок и мелкая галька
  • ოთახების რაოდენობა: 2: 2 спальни, салон, кухня, ванная, балконы
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: видеодомофон, спутниковое тв, интернет, автономное отопление, кондиционер, веранды, склад, лифт, бассейн
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 300 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 90 km

სერვისი

  • აუზი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 70 კვ.მ ლუტრაკში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 3125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49217
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2756 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56453
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 4833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59654
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 5094 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59655
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 4905 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59656
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 4909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59657
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 4385 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59658
  • ფართი 57 m²
  • Rooms 3
იყიდება
235 000 € 3983 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59659
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 3
იყიდება
225 000 € 3515 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61378
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა