Property 13285 photo 1
Property 13285 photo 2
Property 13285 photo 3
Property 13285 photo 4
Property 13285 photo 5
Property 13285 photo 6
Property 13285 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 1980
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 110 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

ქირავდება ბინა ფართით 30 კვ.მ ლუტრაკში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

The apartment is located in Loutraki is one of the most famous and popular resorts in southern Greece. The resort is famous not only for its clean sea and a nice beach, but also curative mineral waters. Loutraki is suitable both for family rest and for couples. In Loutraki is located the well known Casino Club Hotel Casino Loutraki-one of the largest in Europe, in one complex, which includes luxury hotels and restaurants. The resort is close to the Aquapark Water Fun.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 3125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49217
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2756 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56453
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 310 000 € 3483 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59266
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 4833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59654
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 5094 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59655
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 4905 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59656
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 4909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59657
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 4385 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59658
  • ფართი 57 m²
  • Rooms 3
იყიდება
235 000 € 3983 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59659
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 3
იყიდება
154 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61376
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა