გაყიდული

იყიდება - ვილა 116 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი
500 000 €
4310 €/m²
Property 1323 photo 1
Property 1323 photo 2
  • ობიექტის კოდი 1323
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ვილა
  • ფართი 116 m²
  • რეგიონი ათენი
  • ადგილი ათენი - ცენტრი (ატიკა)

Details

  • სხვა კეთილმოწყობილობა: центральное отопление , 2 туалета
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 116 კვ.მ in Athens. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

A shop with an area of 116 sq m for sale in Athens. The shop is located on the ground floor and has a large shop-window. There is a central heating system, two toilets. Ceiling height is 4.3 meters. Currently leased by the company selling the cars.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

ინვესტიციები იყიდება
460 000 € 3239 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3322
  • ფართი 142 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
630 000 € 1852 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5099
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
450 000 € 692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9321
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
490 000 € 1794 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40542
  • ფართი 273 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
650 000 € 1846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48583
  • ფართი 352 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
470 000 € 552 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51364
  • ფართი 850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა