Property 3322 photo 1
Property 3322 photo 2
Property 3322 photo 3
Property 3322 photo 4
Property 3322 photo 5
Property 3322 photo 6
Property 3322 photo 7

Details

  • წლიური: 4,04%
  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 142 კვ.მ in Athens. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is provided for sale a piece of real estate in the district of Vari, on north of Athens. Great investment project!

Currently, the business is rented as a car repair shop of expensive cars with the relevant permission. It is in mint condition, the territory is asphalted and hatched.

Monthly rental amounts  €1550 euros.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

ინვესტიციები იყიდება
460 000 € 3239 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3322
  • ფართი 142 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
630 000 € 1852 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5099
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
450 000 € 692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9321
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
370 000 € 3978 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14675
  • ფართი 93 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
490 000 € 1794 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40542
  • ფართი 273 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
650 000 € 1846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48583
  • ფართი 352 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
470 000 € 552 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51364
  • ფართი 850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა