გაყიდული

იყიდება - ბინა 70 m² პელოპონესზე

საბერძნეთი პელოპონისოსი არგოლისი
128 000 €
1829 €/m²
Property 1294 photo 1
Property 1294 photo 2
Property 1294 photo 3
Property 1294 photo 4
Property 1294 photo 5
Property 1294 photo 6
Property 1294 photo 7
Property 1294 photo 8
Property 1294 photo 9
Property 1294 photo 10
  • ობიექტის კოდი 1294
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 70 m²
  • რეგიონი პელოპონესი
  • ადგილი არგოლისი (პელოპონისოსი)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • აშენების წელი: 2011
  • ოთახების რაოდენობა: 2: 2 спальни, салон, ванная, кухня
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: автономное отопление, сигнализация, спутниковое тв, кладовая
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 120 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 70 კვ.მ პელოპონესზე. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
148 000 € 2960 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51315
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 3953 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60415
  • ფართი 43 m²
  • Rooms 2
იყიდება
154 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61385
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
იყიდება
135 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61542
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 3090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62952
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
137 000 € 1473 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63263
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 2
იყიდება
105 000 € 1458 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63811
  • ფართი 72 m²
  • Rooms 3
იყიდება
145 000 € 2132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63967
  • ფართი 68 m²
  • Rooms 3
იყიდება
105 000 € 2100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65415
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
130 000 € 3939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65521
  • ფართი 33 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა