590 000 €
2622 €/m²
Property 11348 photo 1
Property 11348 photo 2
Property 11348 photo 3
Property 11348 photo 4
Property 11348 photo 5
Property 11348 photo 6
Property 11348 photo 7
Property 11348 photo 8
Property 11348 photo 9
Property 11348 photo 10
Property 11348 photo 11
Property 11348 photo 12
Property 11348 photo 13

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2006
  • რემონტის წელი: 2015
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 20000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 225 კვ.მ in Attica. თაუნჰაუსი მდებარეობს 2 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე.ასევე არის ბუხარი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი.

The maisonette is located in the region of Kryoneri, Athens. It lies in the eastern foothills of the Parnitha Mountains. The area has all the amenities that you may require. Situated 19 km from the center of Athens.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
750 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14152
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 11
იყიდება
550 000 € 2244 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16355
  • ფართი 245 m²
  • Rooms 8
იყიდება
525 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23786
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 8
იყიდება
650 000 € 2031 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25949
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 6
იყიდება
610 000 € 2652 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30168
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 6
იყიდება
580 000 € 2416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36223
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 6
იყიდება
800 000 € 3088 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36993
  • ფართი 259 m²
  • Rooms 6
იყიდება
600 000 € 2459 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37027
  • ფართი 244 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
525 000 € 400 000 € 1818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37555
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 7
იყიდება
620 000 € 2296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54317
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა