გაყიდული
715 000 €
4864 €/m²
Property 11198 photo 1
Property 11198 photo 2
Property 11198 photo 3
Property 11198 photo 4
Property 11198 photo 5
Property 11198 photo 6
Property 11198 photo 7
Property 11198 photo 8
Property 11198 photo 9
Property 11198 photo 10

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 32 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 147 კვ.მ in Athens. თაუნჰაუსი მდებარეობს 2 დონეებზე. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის ბუხარი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 050 000 € 4375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14288
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 630 m
იყიდება
1 000 000 € 3267 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19509
  • ფართი 306 m²
  • Rooms 8
იყიდება
700 000 € 660 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21536
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 6
იყიდება
730 000 € 2703 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23110
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 7
იყიდება
600 000 € 2390 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23310
  • ფართი 251 m²
  • Rooms 6
იყიდება
650 000 € 2653 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25420
  • ფართი 245 m²
  • Rooms 7
იყიდება
650 000 € 2777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29965
  • ფართი 234 m²
  • Rooms 5
იყიდება
760 000 € 2714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36925
  • ფართი 280 m²
  • Rooms 5
იყიდება
945 000 € 3258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38715
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 5
იყიდება
670 000 € 2055 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41758
  • ფართი 326 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა