იყიდება - თაუნჰაუსი 236 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი ვულა
950 000 €
4025 €/m²
Property 3224 photo 1
Property 3224 photo 2
Property 3224 photo 3
Property 3224 photo 4
Property 3224 photo 5
Property 3224 photo 6
Property 3224 photo 7
Property 3224 photo 8
Property 3224 photo 9
Property 3224 photo 10
Property 3224 photo 11
Property 3224 photo 12
Property 3224 photo 13
Property 3224 photo 14
Property 3224 photo 15
Property 3224 photo 16
Property 3224 photo 17
Property 3224 photo 18
Property 3224 photo 19
Property 3224 photo 20
Property 3224 photo 21
Property 3224 photo 22
Property 3224 photo 23
Property 3224 photo 24

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 5: 2 гостиные, 3 спальные, кухня, 3 ванные
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: сигнализация, камеры наблюдения, индивидуальное отопление, 5 кондиционеров, шкафы, бойлер для нагрева воды, бронированная входная дверь, просторные веранды
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ზღვის ხედი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 236 კვ.მ in Athens. თაუნჰაუსი მდებარეობს 0 დონეებზე. თაუნჰაუსი აქვს ასევე არის ბუხარი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

A gorgeous townhouse fro sale in the prestigious seaside area of Athens, Voula. The house consists of two levels. On the ground floor is a living room with fireplace, kitchen, bedroom with a separate large bathroom, children's bathroom with a shower. On the second floor there is a spacious living room, bedroom, dressing room and bathroom.

The house has an alarm system, installed surveillance cameras, conducted individual heating, there are 5 air conditioners, wardrobes, boiler for hot water. Steel entrance door are installed. The spacious terraces are overlooking  to beautiful views of the sea. There is covered parking for 1 car.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 100 000 € 7482 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63791
  • ფართი 147 m²
  • Rooms 4
იყიდება
900 000 € 7692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63792
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 4
იყიდება
900 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63853
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 8219 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64180
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 5
იყიდება
940 000 € 7401 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64215
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 4
იყიდება
880 000 € 5866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64719
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 5902 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64863
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
890 000 € 6137 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64880
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 120 000 € 7466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64956
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 5
იყიდება
860 000 € 5931 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65063
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა