გაყიდული

იყიდება - კოტეჯი 700 m² აღმოსავლეთ პელოპონესი

საბერძნეთი პელოპონისოსი არგოლისი კრანდიდი პორტოჩელი
მოთხოვნით
Property 10663 photo 1
Property 10663 photo 2
Property 10663 photo 3
Property 10663 photo 4
Property 10663 photo 5
Property 10663 photo 6
Property 10663 photo 7
Property 10663 photo 8
Property 10663 photo 9
Property 10663 photo 10
Property 10663 photo 11
Property 10663 photo 12
Property 10663 photo 13
Property 10663 photo 14
Property 10663 photo 15
Property 10663 photo 16
Property 10663 photo 17
Property 10663 photo 18
Property 10663 photo 19
Property 10663 photo 20
Property 10663 photo 21
Property 10663 photo 22
Property 10663 photo 23
Property 10663 photo 24
Property 10663 photo 25
Property 10663 photo 26
Property 10663 photo 27
Property 10663 photo 28
Property 10663 photo 29
Property 10663 photo 30
Property 10663 photo 31
Property 10663 photo 32
Property 10663 photo 33
Property 10663 photo 34
Property 10663 photo 35
Property 10663 photo 36
Property 10663 photo 37

Details

  • რემონტის წელი: 2011
  • ოთახების რაოდენობა: 12
  • Levels: 5
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 9
  • WCs: 9
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 5-სართულიანი ვილა ფართით 700 კვ.მ in Eastern Peloponnese - Ermionida. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. სართული შედგება 5 საძინებელი ოთახები, 3 ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის კონდიციონერი, გაზონი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

An exclusive villa in the prestigious Porto Heli in Peloponnese, with direct access to the golden beach equipped with mooring for yachts, and is close to the colorful islands of Hydra and Spetses. On the first level there is a gym and a sauna. There are also a home cinema and a playroom. The huge terraces of the villa offer breathtaking views of the crystal clear waters of the Bay and the spectacular coast of the peninsula. The well-maintained surrounding features a cozy sitting area, a large parking and a charming garden. Also, on the plot there is a guest house with a bedroom and a bathroom. 

Porto Heli is located at 180kms from the airport of Athens, it is a summer resort and it is one of the most beautiful regions in the eastern part of Peloponnese. The area has many elegant restaurants, cafes and stores. The coast is perfect for swimming and water sports, there are many beautiful bays and beaches. Inexpressible beauty of untouched natural surroundings and cosmopolitan lifestyle in combination with privacy and security of Porto Heli a place of attraction for celebrities, movie stars, music and sport, prominent businessmen and politicians.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

გირავდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 11349
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
გირავდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 11352
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 60 m
იყიდება
2 600 000 € 8666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62319
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 800 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62323
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 300 000 € 8518 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62327
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 000 000 € 6666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62332
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
4 000 000 € 4149 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62333
  • ფართი 964 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 590 000 € 5678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62830
  • ფართი 280 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 200 000 € 6321 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64850
  • ფართი 348 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m

სიახლეების დაგზავნა