გაყიდული

იყიდება - თაუნჰაუსი 130 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა
390 000 €
3000 €/m²
Property 901 photo 1
Property 901 photo 2
Property 901 photo 3
Property 901 photo 4
Property 901 photo 5
Property 901 photo 6
Property 901 photo 7
Property 901 photo 8
Property 901 photo 9
Property 901 photo 10
Property 901 photo 11
Property 901 photo 12
Property 901 photo 13
Property 901 photo 14
Property 901 photo 15
Property 901 photo 16
Property 901 photo 17

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1975
  • სანაპირო: песчаный
  • ოთახების რაოდენობა: 5: 4 спальни, салон, отдельная кухня, санузел и ванная комната, большие балконы и веранда
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: мебель, кондиционеры
  • დაშორება ზღვიდან: 2 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 90 km

სერვისი

  • ზღვის ხედი

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 130 კვ.მ in Kassandra, Chalkidiki. თაუნჰაუსი მდებარეობს 0 დონეებზე. თაუნჰაუსი აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა