გაყიდული

იყიდება - თაუნჰაუსი 100 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა
მოთხოვნით
Property 878 photo 1

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • სანაპირო: песчаный
  • ოთახების რაოდენობა: 4: подвал 15 кв.м. 1 этаж: зал с кухней и санузел. 2 этаж: 3 спальные и ванная.
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: Общий бассейн, вся мебель, отопление
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 94 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ზღვის ხედი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 100 კვ.მ in Kassandra, Chalkidiki. თაუნჰაუსი მდებარეობს 0 დონეებზე. თაუნჰაუსი აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Offered for sale a maisonette of 100 sq.m on the peninsula of Kassandra, Chalkidiki. The basement of 15 sq.m consists of an open plan room. 1st floor consists of a living room with a kitchen and a bathroom. 2nd floor consists of 3 bedrooms and a bathroom.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
210 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63699
  • ფართი 126 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა