ქირავდება - ვილა 270 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა
მოთხოვნით
Property 8779 photo 1
Property 8779 photo 2
Property 8779 photo 3
Property 8779 photo 4

Details

  • აშენების წელი: 2008
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 85 km

აღწერა

ქირავდება ვილა ფართით 270 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
390 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18577
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
450 000 € 957 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19220
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
650 000 € 1382 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19884
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
650 000 € 722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20963
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 21558
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
135 000 € 964 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21559
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
გირავდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 21563
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
100 000 € 1886 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21578
  • ფართი 53 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 21745
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
850 000 € 515 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21810
  • ფართი 1650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა